Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale instalatii

Număr anunț
DA22264166
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ”SIMION BARNUTIU” (CUI 4291905)
Furnizor / câștigător
KUBIK IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO4147854)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,49 RON
Valoare atribuită
468,49 RON
Data publicării
22.01.2019 11:51
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,49 RON

din 468,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.