Ofertă acceptată Cumpărare directă

DECALIMITRU PNEUMATIC

Număr anunț
DA22264117
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
MACIPA SRL (CUI RO18613520)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,08 RON
Valoare atribuită
148,08 RON
Data publicării
22.01.2019 11:48
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,08 RON

din 148,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.