Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Fixit Repair Business Toolkit și Kit de reparații profesionale Ifixit ProTech

Număr anunț
DA22259263
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.974,76 RON
Valoare atribuită
2.974,76 RON
Data publicării
21.01.2019 15:37
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.974,76 RON

din 2.974,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.