Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU CURATAT ZAPADA
- Număr anunț
- DA22257368
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,51 RON
- Valoare atribuită
- 665,51 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 13:58
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,51 RON
din 665,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro