Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet marmura

Număr anunț
DA22255481
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
FARION & PIASTRELLANDO SRL (CUI ro26473339)
Cod CPV
44911100-0 · Marmura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.475,22 RON
Valoare finală
52.475,22 RON
Data publicării
21.01.2019 12:28
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.