Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ANUNT ADV 1033792 LOT 4 ULEI MOTOR
- Număr anunț
- DA21419544
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- CAMARAD AUTO SRL (CUI RO14665624)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 966 RON
- Valoare atribuită
- 966 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 10:15
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
966 RON
din 966 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro