Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montare/demontare iluminat festiv

Număr anunț
DA22257724
Autoritate contractantă
Comuna Oltina (CUI 6228122)
Furnizor / câștigător
ADRISIMO 27 SRL (CUI RO16400585)
Cod CPV
45311100-1 · Lucrari de cablare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.001,98 RON
Valoare atribuită
12.001,98 RON
Data publicării
21.01.2019 14:16
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.001,98 RON

din 12.001,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.