Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CU GLET

Număr anunț
DA22254625
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
ALFABEN SRL (CUI RO16789734)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216 RON
Valoare atribuită
216 RON
Data publicării
21.01.2019 11:49
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216 RON

din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.