Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suplimentare 400 GB HDD SATA pe VPS.

Număr anunț
DA22252145
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
GTS TELECOM SRL (CUI RO4419886)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.216 RON
Valoare atribuită
3.216 RON
Data publicării
21.01.2019 09:54
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.216 RON

din 3.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.