Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru Iluminat Public - Comuna Vanatori-Neamt, judetul Neamt

Număr anunț
DA22264740
Autoritate contractantă
COMUNA VINATORI NEAMT (CUI 2614279)
Furnizor / câștigător
PENTA SRL (CUI RO9979647)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.584,57 RON
Valoare atribuită
2.584,57 RON
Data publicării
22.01.2019 12:23
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.584,57 RON

din 2.584,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.