Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fancier WOB5001 fundal panza 3x6m - Negru solid

Număr anunț
DA22263545
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTE PITESTI (CUI 4229466)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,66 RON
Valoare atribuită
241,66 RON
Data publicării
22.01.2019 11:21
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,66 RON

din 241,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.