Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DESZAPEZIRE

Număr anunț
DA21785265
Autoritate contractantă
Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
Furnizor / câștigător
COSAND GROUP SRL (CUI 23164436)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.100 RON
Valoare atribuită
13.750 RON
Data publicării
19.11.2018 13:08
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.750 RON

din 12.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.