Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prazolex 0.5mg*30cpr S (ALPRAZOLAMUM)-8209
- Număr anunț
- DA22335829
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 279,60 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 11:44
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
279,60 RON
din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro