Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SURUB M12X80, SURUB M24x150, SURUB M16X60, PIULITA M16, PIULITA M16
- Număr anunț
- DA22350055
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- REGENT SRL (CUI RO14041094)
- Cod CPV
- 44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.553 RON
- Valoare atribuită
- 1.553 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 08:48
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.553 RON
din 1.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro