Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE DESZAPEZIRE

Număr anunț
DA21740715
Autoritate contractantă
COMUNA VILCELELE (CUI 2407850)
Furnizor / câștigător
TERMOMEC DIOR SRL (CUI RO14681344)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
11.000 RON
Data publicării
14.11.2018 10:27
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.