Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIPER MACINAT 100 GR.

Număr anunț
DA22353203
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15872100-2 · Piper (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
936 RON
Valoare atribuită
966 RON
Data publicării
06.02.2019 11:33
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966 RON

din 936 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.