Ofertă acceptată Cumpărare directă

OTET 9%,ZAHAR ,PIPER,ULEI DE FLOAREA SOARELUI

Număr anunț
DA22351954
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
15871000-4 · Otet; sosuri; amestecuri de condimente; faina si praf de mustar; mustar preparat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,35 RON
Valoare atribuită
194,35 RON
Data publicării
06.02.2019 10:30
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,35 RON

din 194,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.