Ofertă acceptată Cumpărare directă

Malwarebytes - pachet: 10 licente + 5 licente gratuite

Număr anunț
DA22259586
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
POPESCU V. CĂTĂLIN CONSTANTIN PFA (CUI 31674738)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.578 RON
Valoare atribuită
1.578 RON
Data publicării
21.01.2019 16:11
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.578 RON

din 1.578 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.