Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer
- Număr anunț
- DA22258916
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- DORADA TRANSPORTING SRL (CUI RO15989025)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.059,40 RON
- Valoare atribuită
- 135.059,40 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 15:13
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.059,40 RON
din 135.059,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro