Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scanner HP ScanJet Pro 2500 F1 Scaner Universal Flatbed+ADF autodetect, 20ppm, 1200dpi, Duplex

Număr anunț
DA22349011
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30216110-0 · Scanere informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427,73 RON
Valoare atribuită
1.427,73 RON
Data publicării
05.02.2019 16:24
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427,73 RON

din 1.427,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.