Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto

Număr anunț
DA22347983
Autoritate contractantă
Asociatia "Grupul de Actiune Locala Microregiunea Belcesti - Focuri (CUI 31000418)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.320 RON
Valoare atribuită
3.320 RON
Data publicării
05.02.2019 14:55
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.320 RON

din 3.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.