Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PT LUNI

Număr anunț
DA21774792
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MIHAI EMINESCU (CUI 29448992)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,60 RON
Valoare atribuită
1.137,60 RON
Data publicării
16.11.2018 15:13
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,60 RON

din 1.137,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.