Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mansoane termocontractibile pentru anul 2019

Număr anunț
DA22345379
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI RO19069649)
Cod CPV
44165300-7 · Mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.920 RON
Valoare atribuită
94.920 RON
Data publicării
05.02.2019 12:30
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.920 RON

din 94.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.