Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Motorina Standard /Motorina Standard Iarna, vrac, din depozite Petrom
- Număr anunț
- DA21791956
- Autoritate contractantă
- COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.490 RON
- Valoare atribuită
- 14.460 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 08:48
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.460 RON
din 14.490 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.