Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBUSTIBIL MOTORINA 200L

Număr anunț
DA21791819
Autoritate contractantă
COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
Furnizor / câștigător
MANOLACHE INDUSTRY GROUP SRL (CUI RO30003033)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998 RON
Valoare atribuită
998 RON
Data publicării
20.11.2018 08:42
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998 RON

din 998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.