Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina

Număr anunț
DA21789009
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI RO14041884)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,25 RON
Valoare atribuită
880,25 RON
Data publicării
19.11.2018 15:13
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,25 RON

din 880,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.