Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE PANOURI SOLARE

Număr anunț
DA21788937
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
TOTAL 90 SRL (CUI RO15826800)
Cod CPV
09332000-5 · Instalatie solara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare atribuită
33.600 RON
Data publicării
19.11.2018 15:11
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.600 RON

din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.