Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carbuni sortati

Număr anunț
DA21783807
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION IORGULESCU (CUI 29357010)
Furnizor / câștigător
FEROMET MUSCEL SRL (CUI 14564859)
Cod CPV
09111100-1 · Carbune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
19.11.2018 12:24
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.