Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatare a cosurilor de fum,hotelor de bucatarie si a sistemelor de ventilatie
- Număr anunț
- DA21772891
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- GHINEA V. FLORIN (CUI 39982733)
- Cod CPV
- 90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.095 RON
- Valoare atribuită
- 13.095 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 13:30
- Termen limită
- 22.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.095 RON
din 13.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro