Ofertă acceptată Cumpărare directă

Volkswagen Transporter T4

Număr anunț
DA21790449
Autoritate contractantă
COMUNA ZVORISTEA (CUI 4244202)
Furnizor / câștigător
PRO-PANDA SRL (CUI 6872670)
Cod CPV
34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.500 RON
Valoare atribuită
51.500 RON
Data publicării
19.11.2018 16:39
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 16:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.500 RON

din 51.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.