Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet electrozi Caretium

Număr anunț
DA21790374
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.649 RON
Valoare finală
5.580 RON
Data publicării
19.11.2018 16:30
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.