Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chitantiere

Număr anunț
DA21784104
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL LOCAL ,,ION VINEA'' GIURGIU (CUI 18539220)
Furnizor / câștigător
PROIECT CONSULT SRL (CUI 1291552)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,40 RON
Valoare atribuită
319,40 RON
Data publicării
19.11.2018 12:34
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,40 RON

din 319,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.