Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 29,9% sub estimat
Ardei gras
- Număr anunț
- DA21426802
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 03221230-7 · Ardei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,90 RON
- Valoare atribuită
- 16,05 RON 29,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 14:37
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,05 RON
din 22,90 RON estimat
29,9%
Adjudecat la 70,1% din estimat · economie 6,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.