Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc,taiat si despicat 33,40 si 50 cm,esenta tare,vrac.

Număr anunț
DA21426486
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IRATOSU (CUI 29011865)
Furnizor / câștigător
FOREST CHAMP SRL (CUI RO24266639)
Cod CPV
03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
09.10.2018 14:26
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.