Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap tehnic mic pentru depozitare probe

Număr anunț
DA22350323
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
39180000-7 · Mobilier de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
06.02.2019 09:06
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.