Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRENING ANTRENAMENT LYCRA

Număr anunț
DA22345580
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR SLATINA (CUI 14070065)
Furnizor / câștigător
PET-TEX PROD S.R.L. (CUI RO10151329)
Cod CPV
18412100-1 · Treninguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.080 RON
Valoare atribuită
7.080 RON
Data publicării
05.02.2019 12:39
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.080 RON

din 7.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.