Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,7% sub estimat

REACTIVI

Număr anunț
DA21782060
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.889,20 RON
Valoare atribuită
4.121,20 RON 15,7% sub estimat
Data publicării
19.11.2018 11:34
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.121,20 RON

din 4.889,20 RON estimat 15,7%

Adjudecat la 84,3% din estimat · economie 768 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.