Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet papetarie (biblioraft de 5 si 8 cm, fise magazie, dosare plastic, separator carton)
- Număr anunț
- DA22354812
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646 RON
- Valoare atribuită
- 646 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 12:58
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
646 RON
din 646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro