Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII REPARATIE LAPTOP , CARTUS TONER COMPATIBIL KATUN 285A/35A/36A NUMAR DE REFERINTA: CT285A/7
- Număr anunț
- DA21416216
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,31 RON
- Valoare atribuită
- 277,31 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 16:07
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,31 RON
din 277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro