Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERFUZOR, VATA, MANUSI, FIXATOARE BRANULE, SERINGI, FESI, SONDE
- Număr anunț
- DA22353142
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.085,80 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 11:31
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.085,80 RON
din 1.085,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro