Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de rechizite si papetarie - CL

Număr anunț
DA22347345
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
DANPO TRADE MASTER SRL (CUI 30448740)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,84 RON
Valoare atribuită
313,84 RON
Data publicării
05.02.2019 14:13
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,84 RON

din 313,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.