- Număr anunț
- DA21426641
- Autoritate contractantă
- Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
- Furnizor / câștigător
- POPOIL SRL (CUI RO14041884)
- Cod CPV
- 09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953,80 RON
- Valoare atribuită
- 953,80 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 14:32
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
953,80 RON
din 953,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro