Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie si deratizare

Număr anunț
DA21412402
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 19080302)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI RO15691834)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.360 RON
Valoare atribuită
8.360 RON
Data publicării
08.10.2018 13:17
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.360 RON

din 8.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.