Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse imprimate cu personalizare PB
- Număr anunț
- DA22343975
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
- Furnizor / câștigător
- JTI ADVERTISING S.R.L. (CUI 36164977)
- Cod CPV
- 30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.790 RON
- Valoare atribuită
- 6.790 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 11:17
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.790 RON
din 6.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro