Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ion Library TaqMan™ Quantitation Kit+Ion Xpress™ Plus Fragment Library
- Număr anunț
- DA21750552
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.851 RON
- Valoare atribuită
- 39.851 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 17:01
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.851 RON
din 39.851 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro