Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,9% sub estimat
PIEPT CURCAN REFRIGERAT
- Număr anunț
- DA21793337
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 581,20 RON
- Valoare atribuită
- 518 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 09:40
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
518 RON
din 581,20 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 63,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.