Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Membrane filtrante albe sterile din MCE 0.45 micrometri cu caroiaj 1000 bucati
- Număr anunț
- DA21432050
- Autoritate contractantă
- R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
- Furnizor / câștigător
- AT CORINA INVEST SRL (CUI RO27451568)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810 RON
- Valoare finală
- 1.299 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:04
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.