Ofertă acceptată Cumpărare directă

UROCULTOR / RECOLTOR / CONTAINER RECOLTARE PROBE URINA / RECIPIENT 60 ML

Număr anunț
DA21428396
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
09.10.2018 15:40
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.