Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corp iluminat de siguranta HIDRANT cu acumulator

Număr anunț
DA21783834
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
MAXTRON SRL (CUI RO22437716)
Cod CPV
31518200-2 · Echipament de iluminat de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145 RON
Valoare atribuită
2.145 RON
Data publicării
19.11.2018 12:25
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145 RON

din 2.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.