Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR AUTO ZAP TRUCK 12V - 154Ah
- Număr anunț
- DA21426184
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.259,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.259,37 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 14:15
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.259,37 RON
din 1.259,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro